POTRZEBUJESZ POMOCY?
ARD-POL logo

KOMINKI

W celu zapoznania się z naszą pełną ofertą na montaż i serwis kominków zachęcamy do zapoznania się z naszą specjalistyczną stroną:

kominkikrosno.pl

Zastanawiasz się, jakie są najważniejsze pierwsze kroki w przypadku podjęcia decyzji o montażu kominka? Nasz zespół przeprowadzi Cię przez cały ten proces, służąc pomocą w każdym z omawianych obszarów. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu systemów kominkowych do domów i mieszkań. Oferujemy szereg zróżnicowanych wkładów oraz technologii, dzięki którym kominki spełniają swoje estetyczne oraz funkcjonalne założenia. Jesteśmy zweryfikowanym partnerem, który może towarzyszyć konsumentowi przez cały okres gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Dzięki temu, jako użytkownik, nie musisz martwić się o ewentualną konieczność serwisowania czy korzystania z usług firm trzecich. Wszystko to dostarczamy w pakiecie i zapewniamy ekspercki serwis kominka na życzenie klienta.

Funkcje kominków domowych oraz ich niezawodność

Kominki to nie tylko źródło ciepła, ale także element dekoracyjny. Wprowadzają one do wnętrza przytulną, rodzinną, a czasami nawet romantyczną atmosferę. Nie może nas dziwić zwiększająca się popularność ich montażu. Warto jednak zaznaczyć, że kluczem do sukcesu jest wybór kominka, który jest dobrze wykonany i zostanie poprawnie zamontowany. Dysponujemy szeregiem sprawdzonych produktów dostarczanych do naszej firmy przez zweryfikowanych producentów. To gwarancja tego, że montowane przez nas kominki są oryginalne, wydajne i produkowane przez certyfikowane przedsiębiorstwa. Realizujemy całościowy proces instalacji. Montaż kominka rozpoczynamy od zapoznania się z potrzebami naszego klienta. Dopasowujemy zakres prac do założeń projektowych. Wykonujemy potrzebne prace wykończeniowe i zabezpieczające. Tak, aby kominek był gotowy do działania zaraz po zakończonych pracach montażowych.

Profesjonalny serwis kominków

Nie musisz martwić się o naprawę gwarancyjną. Kominki, mimo że są urządzeniami wysoce niezawodnymi, jak każdy inny sprzęt podlega zużyciu. Wiele osób może się niepokoić koniecznością kosztownej naprawy kominka, szczególnie po wielu latach eksploatacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dysponujemy profesjonalną ekipą serwisową, która realizuje wszystkie wymagane prace naprawcze w preferencyjnych cenach. W przypadku jakichkolwiek problemów nasz zdun odpowie na wezwanie i wskaże termin, w jakim naprawa zostanie w pełni zrealizowana. To oszczędność nerwów i pieniędzy, ponieważ korzystając z naszych usług zyskujesz pewność, że serwis kominka zostanie wykonany w sposób profesjonalny. Oferujemy kominki pochodzące wyłącznie od cenionych producentów, dzięki czemu dokładnie znamy ich szczegółową specyfikację, co jest niezbędne przy realizowaniu wszelkich prac serwisowych.

Projekt i montaż kominków od podstaw

W jaki sposób działamy? Pierwszy etap prac to rozmowa z klientem, czyli odpowiedzenie na zgłoszenie. Doradzamy w kontekście doboru odpowiedniej technologii wykonania. Tak, aby budowa kominka była dopasowana do aranżacji wnętrza i potrzeb domowników. Następnym krokiem jest wybór wkładu, czyli systemu grzewczego. Oferujemy szereg rodzajów kominków, w tym te posiadające żeliwne wkłady, czy też pracujące na biopaliwie. Wdrażamy także nowoczesne rozwiązania, dzięki którym można poprawić efektywność energetyczną nieruchomości. W asortymencie naszej firmy znajdziesz kominki z płaszczem wodnym, które dodatkowo podgrzewają wodę w instalacji i zapewnią skuteczne źródło ogrzewania domu oraz wody użytkowej. Istotne, aby podczas dokonywania wyboru kominka zwrócić uwagę na różnego rodzaju technologie. Są nimi np. systemy spalania, sterowanie czy systemy samooczyszczania. Dzięki nim kominek staje się bardziej ekonomiczny, wydajny i bezpieczny w użytkowaniu. Na każdym etapie realizacji służymy radą i podpowiadamy, które urządzenia najlepiej sprawdzą się w określonym typie wnętrza.

Kominki domowe to efektywne źródło ciepła, które cechuje niezawodność użytkowa oraz wysoka oszczędność pracy. Nic zatem dziwnego, że jest to produkt coraz chętniej wybierany ze względu na swoją ekonomiczność. Inwestycja w mieszkaniowy kominek realnie wpływa na temperaturę otoczenia. Nie jest to zatem element wyłącznie dekoracyjny, choć ta cecha jest jak najbardziej wskazana w przypadku urządzania różnorodnych wnętrz. Można zatem wskazać, że kominek jest systemem wielozadaniowym, który daje sporo wymiernych korzyści wszystkim domownikom. Niebagatelne znaczenie mają także ceny za wykonanie całego projektu od początku do końca. W zależności od wyboru typu kominka, rodzaju zabudowy oraz wykończenia, ostateczna cena kominka może ulegać zmianom. Koszty uzależnione są także od innych czynników, np. zastosowanych technologii, zakresu prac instalacyjnych czy metody instalacji. Ostateczna cena kominka domowego będzie uzależniona od indywidualnych potrzeb zamawiającego. Należy zaznaczyć, że zakup kominka to inwestycja wieloletnia, która przynosi korzyści związane z większą energooszczędnością i optymalnym ciepłem w pomieszczeniu. Całkowite koszty wahają się od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.

Ceny kominków domowych
ile kosztują?

REALIZACJE

ARD-POL pompy ciepła

LARUM IPSUM​

Lorem ipsum dolor sit amet

ARD-POL klimatyzacja

LARUM IPSUM​

Lorem ipsum dolor sit amet

ARD-POL klimatyzacja

LARUM IPSUM​

Lorem ipsum dolor sit amet

ARD-POL klimatyzacja

LARUM IPSUM​

Lorem ipsum dolor sit amet

ARD-POL pompy ciepła

LARUM IPSUM​

Lorem ipsum dolor sit amet

ARD-POL pompy ciepła

LARUM IPSUM​

Lorem ipsum dolor sit amet